• Wpisów: 2694
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 20:50
  • Licznik odwiedzin: 269 744 / 3058 dni
 
brudnopisnastolatki
 
Starałam się wybrać najciekawsze fragmenty z wywiadu :)

“(o albumie) Nie wiem co o tym powiedzieć, bo jeszcze nikt, nic nie słyszał to dla mnie trudne”Piosenkarz przypomina o dosłownym wyłączaniu radia, gdy słyszał jego piosenkę 'It Will Rain' z powodu niezadowolenia z końcowej wersji piosenki

“Czułem jak bym był śpiewającym komarem. Nie chcę, żeby to znowu się powtórzyło. ”“(o albumie)Wchodzę do studia i nagrywam co tylko chcę, ten album reprezentuje moją wolność.”


“Właściciel dużej wytwórni fonograficznej spojrzał mi w twarz i powiedział 'Twoja muzyka jest do bani, taka muzyka jest wszędzie, a my nie wiemy jak ją rozpromować, wybierz swoją drogę i wróć do nas'. To było dla mnie okropne, ponieważ nie starałem się być artystą cyrkowym.”“Słucham wiele (rodzajów) muzyki. Chcę mięć wolną rękę i luksus wejścia do studia i powiedzenia 'Dzisiaj chcę nagrać hip-hop, R&B, soul albo rockową piosenkę.' ”W dziesięciu piosenkach, znajdujących się na płycie, znajdziemy mieszankę rocka, popu, soul'u, R&B, funk'u, electro, reggae, doo-wop, disco i wiele, wiele więcej.

Niektórzy mogą być zaskoczeni widząc jego, który specjalizuje się w lekkich popowych piosenkach jak "Just The Way You Are" i 'Grenade' w podrasowanych rockowych piosenkach jak "Gorilla" lub "Moonshine". Ale jak każdy zaklinacz, Bruno doprowadzi damską część swojej widowni do omdlenia pianinowymi balladami jak "When I Was Your Man" i kawałkiem "Young Girls"

“Musiałem zmienić tor, ze zgiełku, do bycia producentem i autorem tekstów dla innych piosenkarzy, więc pisałem dużo popowych i przyjaznych radiu piosenek. To był inny sposób myślenia.”“Kiedy pracowałem nad D-W&H może to wtargnęło do mojej muzyki, tak naprawdę nie miałem szansy zrobić wykonanej na zamówienie muzyki i dźwięku tak jakbym chciał. Na tej płycie, będziecie mogli poczuć więcej mnie i dlaczego tu jestem.”Bruno i jego zespół będą występowali z piosenką 'Locked Out of Heaven' w wielu programach telewizyjnych dookoła świata od teraz, (tj. wydania piosenki) do Świąt Bożego Narodzenia.

W 2013 Bruno ruszy w kolejną dwu miesięczną trasę koncertową aby promować swoją nową płytę, pojawi się w US, Europie, Australii, Nowej Zelandii i Japonii.

“(o D-W&H) Kazali mi zmienić wiele rzeczy na płycie, i czułem się z tym okropnie. Jeśli tworząc muzykę nie mogę być sobą, nie będę miał z tego, żadnej frajdy. Jeżeli zmieniam rzeczy dookoła, ponieważ ludzie mogą pomyśleć, że to trudna do przełknięcia pigułka - jak 'Chwileczkę, to nie jest Bruno, którego znamy' - będę czuł się jak cyrkowy klaun na scenie, sprzedając coś sztucznego.”“Kiedy skończyliśmy płytę, czuliśmy, ze mamy do pokazania coś z wysokiej półki. Jeśli to was nie zaszokuje, to nie było przerabiane. Nie skończyliśmy dużo piosenek. Chciałem małego albumu, nie pamiętam kiedy ostatnio wysłuchałem 17 piosenek na całym albumie. Wszyscy moi idole mieli 9 albo 10.”“(Brandon Creed o płycie) chcieliśmy,aby następna płyta którą ludzie usłyszą była jego, bez mówienia, ze więcej tego nie zrobi.”“Jeżeli nie usłyszysz czyjegoś zdania, tak ckliwego jak nie chciałbyś, żeby twoje dzieło nazywano. Prawdopodobnie jesteś gówno wart.”


“Ale jeżeli to będzie ckliwe, mamy problem, wtedy będzie to tylko ckliwa szmira.”I boom Phredley też coś tam naskrobał ! ;)
info.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego